Manažer logistiky (Interim)

Chevron Back Zpět na výpis pozic
Interim Celá ČR Logistika

✅ Náplň práce

Vedení oddělení

  • dispozice,
  • expedice,
  • příjmu zboží
  • obalového managementu,
  • interní logistiky a procesního managementu
  • plánování a řízení zakázek
  • řízení nákupu pro sériovou výrobu a koordinaci materiálu v předsériové výrobě
  • odpovědnost za externí sklady
  • vedení skladového hospodářství a dohled nad správným zaskladněním, výdejem a hospodaření s materiálem
  • odpovědnost za cyklické inventury materiálu
  • odpovědnost za normování výrobních a nevýrobních procesů
  • pravidelná komunikace se zákazníky
  • koordinace a plánování zakázek s ohledem na objemy a termíny
  • řízení náběhů a výběhů dílů
  • zodpovědnost za optimalizaci stavu zásob na přiřazených skladových místech
  • tvorba a dodržování budgetu ve svěřeném oddělení (personál, transporty, pronájmy obalů, pronájmy skladů, atd.)

✅ Požadavky

  • SŠ/VŠ
  • zkušenosti z oblasti logistiky v automotive oboru, praxe na manažerské pozici v minimální délce 5 let je podmínkou
  • dobrá znalost AJ v psané i mluvené formě je na této pozici nutností, výhodou je NJ na komunikativní úrovni
  • uživatelskou znalost MS Office, zkušenost s firemním ERP systémem (SAP)
  • přirozeného leadera, který své podřízené motivuje, rozvíjí jejich znalosti a dovednosti a je současně schopen efektivně řídit jejich výkon
  • výborné organizační a komunikační dovednosti
  • aktivní přístup k práci, samostatnost, spolehlivost, rozhodnost
  • schopnost rychle reagovat na změny a umět určit priority

✅ Nabízíme

  • výborné finanční ohodnocení a zajímavou práci

Máte zájem o pozici?

Pracujte pro nejlepší a získejte cenné zkušenosti, které urychlí váš profesní růst.

Vyplňte bez mezer a specialních znaků např: 777456098