Recruitment

Nejsme obyčejná personální agentura. Kandidáty prověříme komplexně tak, abyste měli jistotu, že se stanou plnohodnotnou posilou vašeho týmu.

Najdeme vám flexibilní posilu do týmu

Recruitment děláme jinak, protože nejsme klasickou personální agenturou, ale konzultačně-poradenskou společností. Najdeme vám ideálního kandidáta. Prověříme ho komplexně, zajímají nás nejen pracovní zkušenosti, ale i motivace, proaktivní přístup, týmovost a další vlastnosti, které personální agentury často opomíjejí.

Sledujeme potenciál k růstu, aby se nový zaměstnanec neustále rozvíjel, získával nové know-how, a tím firmě přinášel užitek. Navíc s rozvojem se zvyšuje i spokojenost zaměstnance.
 • Dočasná náhrada

  Vypadl vám ze dne na den zaměstnanec nebo potřebujete náhradu za mateřskou dovolenou? Poskytujeme manažery i odborníky na dobu určitou, kteří rychle naskočí do projektu a stanou se jeho výkonnou součástí.

 • Náběh nových projektů

  Nové projekty jsou náročné na kapacity lidí. Proto vás podpoříme navýšením kapacit. Dodáme vám specialisty nebo manažery, kteří se velmi rychle zorientují a povedou projekt správným směrem.

 • Velká fluktuace lidí

  Už řadu let pracujeme s velkými zákazníky a jejich firemní kulturou. Zjistili jsme, že ve firmě lidé velmi rychle vyhoří kvůli špatným vztahům s kolegy. Připravili jsme proto sérii workshopů zaměřených na osobní rozvoj, rozvoj týmů, komunikaci a motivaci lidí. Výsledkem je rozvíjející se zdravá firemní kultura a výrazné snížení fluktuace.

 • Tým netáhne za jeden provaz

  Analyzovali jsme, proč týmy efektivně nespolupracují a navrhli jsme řadu školení a workshopů, které výrazně zlepšují komunikaci a vztahy mezi lidmi. Zároveň se zvyšuje celkový výkon a dlouhodobá ekonomická udržitelnost firmy.

 • Nezávislý pohled odborníka

  Ukazuje se, že firmy mají často problém s efektivitou práce. Obecně je prostor k optimalizaci procesů a vedení lidí. Odhalíme základní příčiny problémů a navrhneme možná řešení. Sami si pak vyberete nejvýhodnější řešení přímo na míru vaší firmě.

Potřebujete posilu do týmu?

Dejte nám vědět a věnujte se důležitějším věcem. O zbytek se postaráme my.

Vyplňte bez mezer a specialních znaků např: 777456098