Interim management

Interim manažeři, stejně jako specialisté, jsou připraveni ihned naskočit do projektu. Spolu s nimi přichází do firmy cenné know-how, angažovanost a proaktivita. Flexibilně mohou projekty střídat a skončit, jakmile bude hotovo – bez zbytečných administrativních složitostí a zatížení dalších oddělení ve firmě.

 • Dočasná náhrada

  Vypadl vám ze dne na den zaměstnanec nebo potřebujete náhradu za mateřskou dovolenou? Poskytujeme manažery i odborníky na dobu určitou, kteří rychle naskočí do projektu a stanou se jeho výkonnou součástí.

 • Náběh nových projektů

  Nové projekty jsou náročné na kapacity lidí. Proto vás podpoříme navýšením kapacit. Dodáme vám specialisty nebo manažery, kteří se velmi rychle zorientují a povedou projekt správným směrem.

 • Velká fluktuace lidí

  Už řadu let pracujeme s velkými zákazníky a jejich firemní kulturou. Zjistili jsme, že ve firmě lidé velmi rychle vyhoří kvůli špatným vztahům s kolegy. Připravili jsme proto sérii workshopů zaměřených na osobní rozvoj, rozvoj týmů, komunikaci a motivaci lidí. Výsledkem je rozvíjející se zdravá firemní kultura a výrazné snížení fluktuace.

 • Tým netáhne za jeden provaz

  Analyzovali jsme, proč týmy efektivně nespolupracují a navrhli jsme řadu školení a workshopů, které výrazně zlepšují komunikaci a vztahy mezi lidmi. Zároveň se zvyšuje celkový výkon a dlouhodobá ekonomická udržitelnost firmy.

 • Nezávislý pohled odborníka

  Ukazuje se, že firmy mají často problém s efektivitou práce. Obecně je prostor k optimalizaci procesů a vedení lidí. Odhalíme základní příčiny problémů a navrhneme možná řešení. Sami si pak vyberete nejvýhodnější řešení přímo na míru vaší firmě.

Rychlost, flexibilita a silná součást týmu

Interim management je vhodným řešením vždy, když potřebujete flexbilního vedoucího pracovníka nebo specialistu. Naši interim manažeři vám efektivně pomohou nejen v období krize, ale také během růstu vaší firmy. Doplní chybějící kapacity, know-how v konkrétním odvětví a stanou se silnou součástí týmu. Spolupracujeme pouze s ověřenými manažery, kteří za sebou mají úspěšné projekty a ctí stejné hodnoty jako my. Za kvalitu našich interimů ručíme.

Spolupráce s interimy přináší svobodu

Interim manažera nebo specialistu můžete mít na dobu určitou, případně tak dlouho, dokud to bude potřeba. Může doplňovat důležité know-how ve firmě, efektivně vést týmy k jasným výsledkům, ale stejně tak navyšovat kapacity. Právě proto je interim management pro firmy nejvýhodnějším řešením, pokud vás tlačí čas.

Interimové mají know-how a zkušenosti z jiných podniků a projektů, které spolu s nimi získáte. Přináší svěží pohled na problémy. Jsou proaktivní a motivovaní – to přenáší i na své nové kolegy.
Interim manažeři jsou orientovaní na výsledky a efektivitu práce. Nebojí se dělat důležitá rozhodnutí, která posouvají celý projekt dopředu. Jsou vám oporou v důležitých manažerských rozhodnutích.
Interim manažer je leader a kouč v jedné osobě. Staví spolupráci nad individualitu, sjednocuje tým a vede ho společně po cestě k cíli.

Navýšení kapacit specialistů

Specialisté na konkrétní pozice zastávají odbornou práci, a to například ve výrobě, logistice, automobilovém průmyslu a dalších, především strojírenských, oblastech. Specialista vám pružně pomůže nahradit nebo navýšit chybějící kapacity.

Interim specialisté jsou experty ve svém oboru, flexibilně naskočí do projektu bez nutnosti zaškolení.

Angažovanost a proaktivita – to jsou vlastnosti, bez kterých se naši specialisté neobejdou.

Posuňte se konečně dál

Můžete nás rovnou vyzkoušet. Naše první konzultace je zdarma. Už od prvního sezení s naším konzultantem si můžete odnést doporučení prvních kroků ke zlepšení.

Vyplňte bez mezer a specialních znaků např: 777456098