Pracujte pro nejlepší

A NAUČTE SE MNOHO VĚCÍ

Supply Chain Analyst (Logistics transport administrator)

Pro našeho významného klienta z oblasti automobilového průmyslu hledáme do týmu logistiky nového kolegu na pozici SUPPLY CHAIN ANALYST (Logistics transport administrator), který bud zodpovídat za koordinaci dopravy v závodě.
Liberecký kraj HPP
Více info

Analytik logistiky (SAP key user)

Pro našeho významného klienta z oblasti automobilového průmyslu hledáme do týmu nového kolegu na pozici SAP logistics key user (Analytik logistiky)
Liberecký kraj HPP
Více info

Supply Chain Coordinator logistiky

Pro našeho významného zákazníka z prostředí automobilového průmyslu (TIER1) hledáme do týmu logistiky nového kolegu na pozici Supply Chain Coordinátor, který bude zodpovídat za plánování výroby a pozitivní komunikace se zákazníkem.
Liberecký kraj HPP
Více info

Transport specialist (specialista transportu)

Pro našeho významného klienta z oblasti automobilového průmyslu hledáme do týmu logistiky nového kolegu na pozici Transport specialist (Specialista transportu).
Liberecký kraj HPP
Více info

Team Leader Maintenance (vedoucí strojní údržby)

Pro našeho významného klienta, nadnárodní výrobní společnost automobilového průmyslu (TIER 1) hledáme do týmu nového kolegu na pozici Team Leader Maintenance (Vedoucí strojní údržby)
Liberecký kraj HPP
Více info

Team Leader skladu

Pro našeho významného klienta z oblasti automobilového průmyslu hledáme novou pozici do logistiky na pozici Team Leader skladu. Jedná se o významnou pozici, jelikož tento člověk bude zároveň zastupovat manažera logistiky. Hledáme seniorního kandidáta se zkušenostmi z logistiky automotive a vedením lidí.
Liberecký kraj HPP
Více info

Customer Quality Engineer

Pro našeho významného klienta z oblasti automobilového průmyslu hledáme nového kolegu pro oddělení kvality na pozici Customer Quality Engineer. Customer Quality Engineer plánuje a provádí koncept kvality ve vztahu ke specifickým požadavkům zákazníka.
Liberecký kraj HPP
Více info

Manažer logistiky

Pro našeho klienta z oblasti automobilového průmyslu, významnou nadnárodní výrobní společnost hledáme pozici logistického manažera. Staňte se součástí této úspěšné firmy.
HPP Plzeňský kraj
Více info

Nenašli jste pozici, kterou hledáte? Nevadí, pošlete nám Váš životopis a my s Vám ozveme.

Pokud jste v našem seznamu nenašli pozici, kterou hledáte, nevadí. Vyplňte nám formulář, vložte Váš životopis a kontakt na Vás a my se s Vámi spojíme. Pobavíme se o Vaší představě, o Vaší motivaci, lokalitě, finančních podmínkách a dalších důležitých věcech, abychom byli schopní Vám najít práci podle Vašich představ. Nemáte co ztratit, naopak můžete jen získat :) Budeme se těšit
Více info

Vedoucí logistiky

Pro našeho významného klienta z oblasti automobilového průmyslu hledáme do týmu vedoucího pracovníka pro interní logistiku a expedici.
HPP Jindřichův Hradec
Více info

Technolog vstřikolisů

Pro našeho klienta z Vysočiny, sektor automotive, hledáme kolegu do týmu technologie na pozici Technolog vstřikolysů.
Vysočina
Více info

Technolog - specialista povrchových úprav

Pro našeho významného klienta, výbobní společnost mimo automotive hledáme specialistu, technologa a projektového manažera pro technický útvar zaměřený na povrchové úpravy (galvanizace, kalení, žíhání) - materiál hliník, kov.
Interim Středočeský kraj
Více info

Logistik - Customer care and Planning

Pro našeho významné klienta z oblasti automotive hledáme interim specialistu logistiky, zákaznický servis. Nutná znalost automotive prostředí, SAP, pokročilá znalost Excelu, AJ. Lokalita Polsko.
Interim ČR Polsko
Více info

Zkušební technik vývojové zkušebny - obor elektrické stroje točivé, automatizační technika

Hledáme mechatronika (zkušebního technika vývoje) pro našeho zákazníka mimo automotive. Ideálně vysokoškolské vzdělání v oblasti elektro-mechaniky, mechatroniky, měření, Automatizační systémy, Automatizované technické systémy, motory, elekrické stroje točivé, řízení pohonu, reakce čidel.
Liberecký kraj HPP
Více info