Staňte se interimem

Stát se interim manažerem je jednodušší, než si myslíte. Pracujte na projektech, které firmám pomáhají a přináší reálnou hodnotu. Na projektech, na které můžete být hrdí. Dejte nám o sobě vědět a nastarujte svou novou kariéru.

Proč se stát interim manažerem?

Děláte stejnou práci za více peněz

Představte si, že můžete dělat stejnou práci, na kterou jste zvyklí, ale za mnohem více peněz. Jako interim manažeři jste placeni výrazně lépe. Přitom se navíc zbavíte nezáživné agendy a administrace okolo. Věnujte se pouze tomu, co přináší hodnotu.

Řešíte projekty, které jsou opravdovou výzvou

Ne všechny projekty, které děláte v zaměstnání, vám musí dávat smysl. Jako interim manažer máte jistotu, že budete najímáni na projekty, které skutečně stojí za to a jsou pro firmy klíčové. Právě na takové projekty můžete být hrdí.

Máte naprostou svobodu

Nemusíte chodit od pondělí do pátku do zaměstnání. Jako interim manažer máte svobodu. Po projektu si můžete klidně dát několik měsíců pauzu. Záleží to jen na vás. Takže už žádný stres a neustálý shon.
Není teď ta správná chvíle?
Přemýšlíte, že nastartujete kariéru interim manažera, ale nejste si jisti? Nechte nám svůj e-mail, máme pro vás zdarma e-mailového průvodce, který vám ukáže, proč se vyplatí být interim manažerem a prozradí vám všechny výhody. Pak už to bude jen na vás, jak se rozhodnete.
Přehrát video
×

Co o spolupráci říkají interim manažeři?

Zahoďte nudnou práci a začněte se seberealizací. Ukažte světu, co ve vás je a nebuďte svým vlastmím stínem. Věřte, že spolupracovat se společností Automotive Interims vás posune. Stanete se uznávaným člověkem ve svém oboru.
Vladimír Linda
SAP specialista
Se společností AI jsem spolupracoval při projektu krizového řízení HSE (BOZP) v automotive společnosti. Celý náběh projektu – včetně prvotních informací o klientovi, prvního setkání, podpory během projektu, průběžná zpětná vazba – vše fungovalo skvěle. Za mne mohu tým AI jen doporučit. Velmi si vážím profesionálů – Standa Batěk a jeho tým, jsou jedni z nich. Děkuji.
Ing. Milan Pešek, PhD.
HSE manager / production manager
Automotive Interims: dobré zkušenosti, profesionální přístup a péče o interim manažery jsou garantované.
Michael Müller
Project manager

Dejte nám o sobě vědět

Přidejte se mezi naše interim manažery. Seženeme vám interim projekt, který vám přinese nové zkušenosti.

Vyplňte bez mezer a specialních znaků např: 777456098