Interim - Disponent logistiky

Home Kariéra Interim - Disponent logistiky

Interim Celá ČR

Pro naše klienty z oblasti automotive hledáme interim disponenta logistiky (SC coordinator). Nutná znalost automotive prostředí, uživatelská znalost SAP, Excel, AJ. Lokalita ČR.

Pracovní náplň:
  • Správa zákaznických požadavků, komunikace se zákazníky (disponenty)
  • Zajištění dostatečné skladové zásoby hotových výrobků
  • Plánování výroby
  • Zajištění skladových zásob a materiálových dispozic od dodavatelů
  • Kontrola skladových zásob v celém dodavatelském řetězci
  • Řízení náběhu nových výrobků, materiálů
  • Logistika náhradních dílů
Kvalifikační a další požadavky:
  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Zkušenosti z oblasti logistiky v automotive
  • Pokročilá znalost MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (každodenní komunikace a reporting), německý jazyk výhodou
  • Dobrá znalost SAP
  • Schopnost samostatné práce, proaktivní přístup, energická povaha, týmový hráč, smysl pro detail, cílevědomost, odolnost vůči stresu
Nabízíme:
  • Zajímavé finanční ohodnocení

Máte zájem o pozici?