Disponent logistiky (Interim)

Chevron Back Zpět na výpis pozic
Interim Celá ČR Logistika

Náplň práce:

  • Správa zákaznických požadavků, komunikace se zákazníky a ostatními disponenty
  • Zajištění dostatečné skladové zásoby hotových výrobků
  • Plánování výroby
  • Zajištění skladových zásob a materiálových dispozic od dodavatelů
  • Kontrola skladových zásob v celém dodavatelském řetězci
  • Řízení náběhu nových výrobků, materiálů
  • Logistika náhradních dílů

Požadujeme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Zkušenosti z oblasti logistiky v automotive
  • Pokročilá znalost MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (každodenní komunikace a reporting), německý jazyk výhodou
  • Dobrá znalost SAP
  • Schopnost samostatné práce, proaktivní přístup, energická povaha, týmový hráč, smysl pro detail, cílevědomost, odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení

Máte zájem o pozici?

Pracujte pro nejlepší a získejte cenné zkušenosti, které urychlí váš profesní růst.

Vyplňte bez mezer a specialních znaků např: 777456098