Quality Engineer (Interim)

Chevron Back Zpět na výpis pozic
Interim Celá ČR Kvalita

Náplň práce:

  • Spolupracuje na vývoji projektu, vytváří kontrolní plán výrobku a instrukce ke kontrole výrobku
  • Optimalizuje procesy plánování kvality a spolupracuje na aktualizaci FMEA
  • Řeší zákaznické reklamace dle zvláštních požadavků zákazníka a 8D reportů
  • Provádí analýzy
  • Koordinuje proces vytváření a shromažďování dokumentace pro PPAP

Požadujeme:

  • Minimálně 3 roky zkušeností na obdobné pozici v mezinárodní automotive společnosti  (Tier 1, Tier 2)
  • Výborná znalost výrobních procesů a technologií
  • Znalost anglického jazyka (německý jazyk výhodou) na komunikativní úrovni
  • Zkušenost s PPAP, metodami kvality a QM systémy
  • Znalosti pro vyhodnocení 3D měření a čtení technických výkresů
  • Vysoká míra asertivity a schopnost řešit konfliktní situace, velmi dobré vyjednávací a komunikační schopnosti, odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • výborné finanční podmínky a zajímavou práci

Máte zájem o pozici?

Pracujte pro nejlepší a získejte cenné zkušenosti, které urychlí váš profesní růst.

Vyplňte bez mezer a specialních znaků např: 777456098