Interim - Vedoucí dispozic

Home Kariéra Interim - Vedoucí dispozic

Interim Celá ČR

Pro naše významné klienty z oblasti automobilového průmyslu hledáme do týmu logistiky kolegu na pozici "Vedoucí dispozic".

Pracovní náplň:
  • Řízení činností dodavatelského servisu a zákaznického servisu
  • Koordinace dispoziční činnosti v rámci komunikace s dodavateli a řešení problémů s dodávkami
  • Stanovení četnosti dodávek, množství, intervalu návozů materiálu dle zákaznických odvolávek a interní skladové zásoby
  • Nastavení a kontrola objednávek a odvolávek materiálu dle domluvených podmínek a logistických konceptů včetně balicích předpisů, včetně optimalizace těchto podmínek, konceptů a balicích předpisů
  • Analýza stavu zásob (nakupovaný materiál, polotovary, hotové výrobky)
  • Koordinace výběhu a náběhu produkce nových výrobků, změnové řízení ve vztahu na skladové zásoby a požadavky zkákazníka
  • Řízení a nastavení systému doprav, příprava podkladů pro tendry, optimalizace dodávek (tras)
  • Vystavování požadavků na případné mimořádné transporty
  • Vyřizování logistických reklamací (zákaznické, dodavatelské)
  • Zpracování měsíčních podkladů pro reporting, uzávěrky a vyhodnocení logistických ukazatelů (KPI)
  • Definování krátkodobých a dlouhodobých cílů logistiky a jejich vyhodnocování (Logistics controlling)
  • Komunikace s plánováním výroby
  • Zastoupení manažera logistiky na poradách managementu
Kvalifikační a další požadavky:
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • min. 3 roky zkušeností v dispozicích logistiky (ideálně 5 let a více)
  • AJ, (NJ výhodou)
  • MS Office (Excel, Word, Outlook, Powerpoint), SAP, Visio, MS Project
  • Obecná znalost norem ISO 14001, ISO TS 16949, OHSAS 18001
  • Znalost systémů 8D report, 5S, FMEA, TQM, Pareto analýza, statistika
Nabízíme:
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Zajímavou práci ve stabilní firmě
  • Bliží informace na vyžádání

Máte zájem o pozici?