Nenašli jste pozici, kterou hledáte? Nevadí, pošlete nám Váš životopis a my se Vám ozveme.

Home Kariéra Nenašli jste pozici, kterou hledáte? Nevadí, pošlete nám Váš životopis a my se Vám ozveme.

Interim Celá ČR

Pokud jste v našem seznamu nenašli pozici, kterou hledáte, nevadí. Vyplňte nám formulář, vložte Váš životopis a kontakt na Vás a my se s Vámi spojíme. Pobavíme se o Vaší představě, o Vaší motivaci, lokalitě, finančních podmínkách a dalších důležitých věcech, abychom byli schopní Vám najít práci podle Vašich představ.

Pomůžeme Vám získat práci v těchto oblastech:

  • Logistika
  • Kvalita
  • Výroba
  • Údržba
  • Engineering
  • Finanční oddělení
  • Projektové řízení
  • BOZP / HSE (bezpečnost práce, enviromentální politika)
  • HR (Personální oddělení)
  • IT (SAP specialista)
  • Ředitel závodu (Plant manager)

Pro výše uvedené oddělení ve výrobních společnostech automotive jsme schopni Vám nabídnout tyto pracovní pozice:

  • Manažerské pozice (TOP management)
  • Vedoucí pozice (Střední management)
  • Specializované pozice (THP)

Nemáte co ztratit, naopak můžete jen získat :) Vyplňte níže uvedený formulář.

Budeme se těšit

Hezký zbytek dne :)

Pracovní náplň:

Specifikace dle konkrétní pozice.

Kvalifikační a další požadavky:

Nabízíme:

Zajímavé finanční ohodnocení dle konkrétní pozice.

Máte zájem o pozici?